Mya proceduras

Patentētā “Mya” tehnoloģija nodrošina ādas tonusu un elastību, pateicoties dziļai un delikātai ultraskaņas un miostimulācijas iedarbībai uz visām muskuļu un audu fascijām, kuras kļūst gludas un kompaktas, pie kam šis efekts saglabājas ilgu laiku.

MYA unikalitāte slēpjas vienlaicīgā, uz viena nesēja esošā ultraskaņas un elektrostimulācijas izmantošanā caur 16 izstarojošām plāksnēm. Šo divu dažādu metodiku kombinācija tad arī nodrošina procedūru efektivitāti, kā arī ļauj īsā laika periodā iegūtos rezultātus padarīt noturīgus.

MYA ir brīnišķīga alternatīva arī tiem cilvēkiem, kam ārsti aizlieguši nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Šī ir jūsu iespēja nepieņemties svarā un uzturēt muskuļos tonusu. Efektīvas un precīzas aparāta iearbības rezultātā uzlabosies limfas un venozā cirkulācija, notiks limfodrenāža un ādas vispārēja tonizēšana. MYA nodrošinās ādas tonusu un elasticitāti, pateicoties dziļai un delikātai iedarbībai uz visām muskuļu un audu šķiedrām, kā rezultātā tās kļūs gludākas un kompaktākas.

Mya procedūru buklets

Cenrādis

Sazinies ar mums!